Nieoczekiwane działanie lasera w dermatologii

Zminimalizować, leczyć trądzik, zmniejszyć nadmierne pocenie się: laser wraca na scenę z nowym terenie. Z solidnym wynikiem.

W zależności od jego natężenia i barwy, światło laserowe, regeneruje, wygładza, tnie … ale jeszcze nie obchodził to cudowne odkrycie. Weźmy zapas nowych metod leczenia z dr Jean-Michel Maser, dermatolog.

Wybić cellulituWybić cellulitu

Przeciwko komórek tłuszczowych, jeden wiedział криолиполиза, czyli zniszczenie zimnem. Ale ta metoda jest bardzo skuteczna, ma ograniczenia, bo trzeba chwycić skórę w duże przyssawki. Dlatego jego stan ograniczają się do zlokalizowanego tłuszczu, co można łatwo chwycić za rękę: mały okrągły brzuch, uchwyty miłości. Dlatego w innych miejscach, które by brały pod uwagę nowe laserowe rzeźby, która rozprasza ciepło, aby zniszczyć komórki tłuszczowe, a jednocześnie odnosić się do rozluźnienia tkanek.

Dobre oznaki: tłuszcz dyfunduje na brzuchu, plecach, rękach lub koraliki, z osłabieniem skóry.

W praktyce: cztery aplikatory w postaci płytki umieszczone w strefie leczyć, podłączony do światło źródłem, który rozprasza ciepło od 42 do 47 ° C. to nie boli, bo maszyna posiada system chłodzenia. Sesja trwa dwadzieścia pięć minut, wystarczająco dużo czasu, aby stopić około 25% tłuszczu. To będzie wyeliminowane, naturalnie lymphatically. Obejmują dwie sesje odstęp czasu sześciu tygodni, a ostateczny wynik z 12-go tygodnia. Cena: około 650 € na sesji.

Przeciw trądziku

Leki, takie jak izotretynoina od trądziku nie wiadomo . Wiadomo też, że produkty te muszą być przetwarzane z zachowaniem szczególnej ostrożności, ponieważ mogą one mieć poważne skutki uboczne, a także wprowadzić sztywne antykoncepcji. Nowa metoda Sebacia oferuje zniszczyć gruczołów łojowych bez tych efektów ubocznych.

Prawidłowe wskazania: stosowany na wszystkich rodzajach trądziku i skóry, na twarzy i szyi, o SPRAWNOŚCI 65% zanik przycisków w 6 miesięcy 3 razy (vs 75% na lek). Należy pamiętać, że skóra nie jest uszkodzona, nie wyschły.

W praktyce dermatolog stosuje czarny produkt na twarz, których mikrocząsteczki będą gromadzić się w gruczołach łojowych i służyć celem dla lasera do atrofii. Następnie za pomocą laserowego usuwania włosów i czyste. Pozostać niektóre zaczerwienienie, które szybko znikają.

Rozważmy trzy sesji w odstępach jednego tygodnia. Cena: € 1500 za wszystkie trzy. I, być może, sesja konserwacja każdego roku.

Przeciwko pocenie sięPrzeciwko pocenie się

W przeciwieństwie do botoksu, który blokuje gruczoły potowe w ciągu sześciu miesięcy, Miradry emituje fale krótkie i ciągle blokuje nadmierne pocenie się pach. Nowa aplikacja na ręce i nogi wkrótce można się spodziewać.

Dobre oznaki: to odnosi się tylko pod pachami. Jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy cierpią z cienie, na ubraniu i nieprzyjemny zapach.

W praktyce: niewielki znieczuleniu miejscowym, po ekspozycji Miradry. Skóra głęboko ogrzewanie, 3 na 4 mm poniżej powierzchni, aby spalić gruczołów potowych, pozostawiając skórę nieuszkodzoną. Nie ma niebezpieczeństwa, bo na ten region przypada tylko 1% gruczołów potowych. Tylko jedna sesja, w celu osiągnięcia długoterminowych wyników (we Francji, w przeciwieństwie do nas, nikt nie mówi ostateczna). Mieszkanie: wysoka cena (€ 2,400). Jeśli wynik nie jest kompletny, drugi termin może być wykonane (€ 1,200).

Po radioterapiiPo radioterapii

W leczeniu raka piersi , często idzie przez pole radioterapii. Jest bardzo wydajny, ale ma tę wadę, pozostawiając czasami za nim szerokie plaże rozbitych naczyń. Czerwony nalot (radiodermitis) na poziomie dekolt przeszkadza kobietom, bo ona stale konfrontuje się je z pamięcią o chorobie, dopóki idą dobrze. Ale teraz impulsowy-farba naczyniowy laser wykonuje męstwo, jak wykazano w badaniu, przeprowadzonym na ponad 150 pacjentów. Dobre oznaki: pękły naczynia pozostawione oddziaływania promieni słonecznych. Metoda ta nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia (to jest ten sam laser, który leczy naczyniaków u noworodków). Liczyć średnio 3 sesji. 4 lub 5 do 20% pacjentów. Wynik jest bardzo zadowalający. Spot bardzo osłabiony lub nawet znika. Sesje są obsługiwane (75 euro) na ubezpieczenie społeczne, dopłaty finansowane z wzajemnego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *